WITAJCIE!

Cieszę się, że do mnie zajrzeliście! Jestem Filip.

// Jestem fotografem oraz filmowcem, na co dzień mieszkającym w Kielcach, jednakże nie jest dla mnie problemem dotrzeć do każdego zakątka świata. Mam przyjemność współpracować z gronem najlepszych fotografów oraz filmowców z województwa, dzięki czemu tworzymy zgrany team i jesteśmy w stanie zawitać nawet na kilku ślubach tego samego dnia. Dzięki wielu zagranicznym podróżom,chęci poznawania kultur oraz obyczajowości, a także zagłębianiu się w koneksje socjologiczne łączące ludzi, nauczyłem się inaczej postrzegać to, co dzieje się wokół mnie. Najistotniejszą cechą mojego reportażu jest fakt, że każda para, to dwie zupełnie odmienne osobowości, które splotła wspólna historia. To właśnie ją pragnę przedstawić w taki sposób, aby młodzi wracając po latach, mogli powiedzieć, że droga, która ich połączyła, to najcudowniejszy dar losu, jaki napotkali //

FILMLOOK

Z fotografią jestem związany już od wielu lat. Jako samouk miałem możliwość wypracowania swojego w pełni autorskiego stylu komputerowej korekcji zdjęć. Moje presety mocno stylizuje na tzw. "filmlook", czyli wygląd klatki filmowej. Reportaże nie są przez to bogate w kolory czy silne kontrasty. Dla mnie najważniejszym czynnikiem jest to, aby w szczególny sposób zawrzeć w swoich pracach emocje, które towarzyszą Wam podczas tych najważniejszych momentów w życiu, w  których mam przyjemność uczestniczyć.

EMOCJE

Każdy odbiera je inaczej. Dla większości z nas mają one inne znaczenie. Tak jak otaczający nas świat. Jest taki sam, lecz każdy z nas widzi go swoimi oczyma. Ja nauczyłem się tego, że piękno możemy odnaleźć już w najmniejszych rzeczach. Dla mnie bardzo istotnym elementem reportażu są detale. To właśnie one często ważą o tym, że na Waszych twarzach pojawiają się łzy. Jeśli nie boicie się okazywać emocji, a także zależy Wam aby w Waszych zdjęciach można było odnaleźć przynajmniej odrobinę magii, zapraszam!

Ja nazywam się Filip Wąsowicz i chcę Was zaprosić na kawę w celu przedstawiania mojej oferty oraz pokazania Wam, że praca z fotografem nie musi być stresująca i nudna. Dojadę dla Was w każdy zakątek świata, aby móc uwiecznić wyjątkowe w Waszym życiu wydarzenie.

Do zobaczenia!

CHWILE

Dla każdego z nas mają różną wartość. To co dla jednych wydaje się nie być istotnym- dla innych jest bezcenne. Staram się więc utrwalać te najbardziej szczególne dla Was tak, aby wracając do nich po latach poczuć ponownie emocje, które towarzyszyły Wam w tym wyjątkowym dniu. Dla mnie najważniejsza jest jakość- nie ilość. Do każdej Pary podchodzę indywidualnie. Jeśli cenicie sobie prace, w których odnajdziecie przynajmniej cząstkę Was- zajrzyjcie do do portoflio i podejmijcie wspólną decyzję. Jeśli będziecie pewni, ja na pewno zajrzę do Was na zdjęcia :)